!! Dlaczego w Polsce nie ma DMC ??!
DLACZEGO W POLSCE NIE MA DMC ??!


Czy jakiś polski DJ wybiera się na imprezę z poniższego plakatu ?? Wątpię bo chyba nigdy nas tam nie było, a poza tym polscy deejaye są za ciency i nie dorastają do takiego poziomu.

W Polsce DMC nie działa od lat i to jest smutny fakt.

Dwóch Polaków (gonzów polskich dyskotek) mierzyło się z próbami wprowadzenia DMC do Polski, ale nie wyszło im i zawsze kończyło się w atmosferze skandalu !

Nieobecność w DMC to tak jak nieobecność w UE czyli margines Europy i cywilizowanego świata ! W Polsce jednak nikogo to nie martwi (poza autorem tego textu).

Tutaj zawód deejaya od zarania jego dziejów charakteryzuje się tymczasowością, brakiem szacunku i powagi !

W PRL sprzedajne komuchy typu Walicki, Halber, Dobrski czy jakiś Kondratowicz, itp. kreatury popierały komunistyczne weryfikowanie deejayów czyli uwalanie postępu i rozwoju zawodowego.

Zaprowadzona wtedy patologia trwa do dziś i jest kontynuowana przez inne organizacje sympatyzujące wyraźnie z komuna-PRL zboczeniami.

W takich warunkach, jak wyraźnie widać, nie wychowa się deejayów na poziomie światowym - no chyba że jakiś samorodek wyizoluje się z tego polskiego-szambo-dj-środowiska i zawalczy o swój poziom zawodowy z dala od tego co tu mamy.

Haniebny fakt jest jednak nadal taki, że na mistrzostwach DMC ciągle nie ma Polaków i nic nie wskazuje by to się miało zmienić !!


czytaj także:
http://dj-union-poland.blogspot.com/p/dmc-championship-bez-polskich-deejayow.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz