Uwaga na trupy z komunistycznego PRL(!!) czyli planowane "CERTYFIKATY - WERYFIKACJE" deejayów w Polsce - mające na celu sztuczne i szkodliwe podziały w środowisku oraz eliminację młodych deejayów ...

http://dj-weryfikacje.blogspot.com/


POWYŻSZY BLOG POWSTAŁ PO TO ABY OSTRZEC PRZED "WERYFIKACJAMI" / "CERTYFIKATAMI" DEEJAYÓW W POLSCE - PLANOWANYMI W SKRYTOŚCI I PODSTĘPNIE PRZEZ "GONZO-WODZÓW" POLSKIEO DEEJAYSTWA !!!

_____________________________


Niektórzy "gonzo-wodzowie" polskiego deejaystwa zgłaszają "pomysły" 
- knują tajnie i w skrytości celem nawrotu / powrotu znanych w epoce komuny i PRL 

"WERYFIKACJI DLA DEEJAYÓW"


______________________________________


UWAGA NA "WERYFIKACJE" DEEJAYÓW !!!
TAKIE WERYFIKACJE TO PEWNY 
ARMAGEDON POLSKIEGO DEEJAYSTWA !!!

JAK POLSKIE DEJAYSTWO DA SIĘ NA TO NABRAĆ TO BĘDZIEMY JEŹDZIĆ 
DO NAJBLIŻSZYCH DYSKOTEK POD BERLIN ALBO POD MOSKWĘ !!!


Z zacisza mojego gabinetu obserwuję was 
jak się żrecie / zagryzacie i nawet bym się 
nie odezwał – ALE, ALE, ALE !!!!!

Jest coś czego nie wolno pomijać 
tchórzliwym milczeniem - bo to zdrada 
i zamach na deejayską wolność !  


WAŻNE !!! 
super / max i total ważne !!


Pojawiają się u niektórych (zafascynowanych chyba komuną i PRL-em) ciągoty do WERYFIKACJI deejayów – nawrotka czy zawrotka do zgubnych zwyczajów z komuny i PRL ! Uważajcie na tą ściemę i podkop / minę bo to jest max zdrada deejaystwa i jego wolności !!! 

 www.dyskoteki-deejaye-prl.blogspot.com  deejaye w latach ’70 dali się wpuścić w maliny i ulegli ‘weryfikacjom’ – czyli czemuś co ich max podzieliło i działało jedynie na ich zgubę oraz szkodę – dziś wiemy to na 100% ba na 2000% ! Mieli też deejaye ‘związki zawodowe' i tzw. ‘krajową radę KRPD przedłużeniem której było tzw. PSPM. 

Deejaye poszli nawet wtedy tak daleko, że płacili składki na emeryturę bo 'związki' obiecały im, że jak się deejaye kiedyś postarzeją i osłabną to dostaną godziwą emeryturę każdego miesiąca. 

Dziś nie ma po tym wszystkim śladu - innego jak historyczne wspomnienia. Nie ma autorytetów i wzorców z tamtych lat czyli tych zweryfikowanych deejayów weteranów co to powinni do dziś świecić przykładem i nauką. Nie ma też deejayskich emerytur. Kasa gdzieś wsiąkła. BO TO TYŁ PRL PANOWIE I PANIE – TOTAL PATOLOGIA I ZDRADA ! Niektórzy "gonzo-wodzowie" polskiego deejaystwa mruczą coś dzisiaj o powrocie do tej patologii. 

TO JEST NAJSTRASZNIEJSZE I NAJGORSZE CO MOŻE SIĘ POLSKIEMU DEEJAYSTWU PRZYTRAFIĆ 
- - - - ARMAGEDON !!!

***
Polskim deejayom, podobnie jak deejaom w całym cywilizowanym świecie nie potrzeba żadnych egzaminów / weryfikacji- to jakiś max bzdet - taka ściema po drodze do weryfikowania, podziałów i zagłady polskiego deejaystwa i karierowiczostwa paru kolesi z przerośniętym ego !!!

TO JEST MINA ! 
TAKIEGO TEMATU JAK EGZAMINOWANIE / WERYFIKOWANIE DEEJAYÓW - CZYLI ROBIENIE SZTUCZNYCH PODZIAŁÓW NIE POWINNO BYĆ - OD TEGO NALEŻY SIĘ TRZYMAĆ BARDZO DALEKO !!! 

TO HAŃBA, ŻE COŚ TAKIEGO WOGÓLE STAJE JAKO TEMAT DEEJAYÓW z 2012 ROKU - BO TO TEMAT GODNY WREDNYCH KOMUCHÓW RODEM Z PATOLOGINEGO I ZGNIŁEGO MAX PRLu. ...

TO ICH WERYFIKOWANIE DEEJAYÓW W PRL - BYŁO JAK ZBRODNICZE, STALINOWSKIE CZYSTKI POŚRÓD BOHATERÓW NARODOWYCH PO WOJNIE. 

Komunistyczni weryfikanci deejayów z lat '70 i '80 wyczyścili polskie dyskoteki z talentów na rzecz wsiowo-weselnych badziewiarzy, którzy ze swoimi "papierowym kwalifikacjami" dokonali cofnięcia profesji deejaya na terenie Polski o jakieś 20 lat. 

To co mamy dziś czyli max zagryziakowie w polskim środowisku deejayskim to prosta i logiczna  pochodna tego co zrobiły nam komuchy z PRL. Różnimy się mocno od deejayów z Europy zachodniej czy USA. Najgorszym efektem zacofania jest fakt, że nasi mało jeżdżą pracować po świecie. 

ZAPAMIETAJCIE KTO KIEDYŚ POPSUŁ NAM ŚRODOWISKO, PRACĘ, POSTĘP I WSPÓŁPRACĘ pomiedzy nami i ze światem: http://dyskoteki-deejaye-prl.blogspot.com/
Rezultaty tej PRL patologii ponosimy do dziś !!

Przeżyłem całe lata '70, ’80 z tymi zatruwającymi nam życie i pracę zawodową oraz jakikolwiek postęp - - weryfikacjami, ITP. i wiem co się działo. 

W 1973 roku na 'Pierwszym Ogólnopolskim Turnieju Polskich Deejayów' we Wrocławiu (http://dyskoteki-deejaye-prl.blogspot.com/p/pierwszy-ogolnopolski-turniej.htmlwidziałem masę rewelacyjnych deejayów i deejayek. Potem zostali zniszczeni przez weryfikacje bo paru nieudaczników musiało mieć rynek dla siebie i bez konkurencji lepszych od nich.  

Dzisiaj zanosi się na to samo - nie pozwólcie im !! NIE DAJCIE SIĘ WYKOPAĆ !! z rynku jakimiś wrednymi weryfikacjami !!!!!!!!!  

WERYFIKACJE TO MAX ŚCIEMA I ZDRADA !!

W LATACH '70 SAM PADŁEM OFIARĄ WROGÓW POLSKIEGO DEEJAYSTWA I DYSKOTEK. REWELACYJNYCH DEEJAYÓW I DEEJAYKI ZASTĄPILI ZWERYFIKOWANI PRZEZ KOMUNĘ NIEUDACZNICY !

Zaprowadziło nas to do total zagłady polskiego deejaystwa z lat '70, które budowało i zawód i dyskoteki w Polsce. Nie ma też dziś śladu po tych "weryfikantach" z paskudnej przeszłości naszych dyskotek, ludków z 'papierowymi kwalifikacjami'. Przez to nie ma tu też autorytetów zawodowych tak jak to mają w USA, UK czy Italii ... 

NO I NASTĘPSTWEM TEGO SĄ CIĄGŁE KŁÓTNIE oraz SPORY O PIETRUSZKĘ 
- UPRAWIANIE ZAGRYZIACTWA ...

***
JAK TYM "MAJSTERKOWICZOM" -KIERUJĄCYMI WAMI JAKIMIŚ TAM SPOSOBAMI - UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO WERYFIKACJI  - - WTEDY JAKIEŚ 80% Z WAS POLSCY DEEJAYE PRZESTANIE BYĆ DEEJAYAMI !!!

ZROBIĄ WAM WERYFIKACJE W STYLU KOMUSZEGO PRL I BĘDĄ DECYDOWAĆ KTO Z WAS MOŻE BYĆ, A KOMU NIE WOLNO BYĆ DEEJAYEM W POLSKICH DYSKOTEKACH. 

OSTRZEGAM PRZED TĄ ZARAZĄ !!! WERYFIKACJE = ŚMIERCIONOŚNA ZARAZA !!!
OSTRZEGAM PRZED TĄ ZARAZĄ !!! WERYFIKACJE = ŚMIERCIONOŚNA ZARAZA !!!
OSTRZEGAM PRZED TĄ ZARAZĄ !!! WERYFIKACJE = ŚMIERCIONOŚNA ZARAZA !!!

postscriptum:

GENERALNIE TO WSZYSCY CI GONZOWIE POLSKIEGO DEEJAYSTWA BIJĄ JEDYNIE PIANĘ W SPRAWACH NIC ALE TO NIC NIEISTOTNYCH DLA OGÓŁU, A ISTOTNYCH JEDYNIE DLA NICH, DLA ICH INTERESÓW I TRZEPANIA KASY NA DEEJAYACH, ITP.

Dyskotekowi "gonzo-wodzowie" to ludzie, którzy tak ustawiają kierunek spraw aby im pasowało i aby dalej na was mogli klepać kasę. Odwracają waszą uwagę od spraw najważniejszych. Problemy pozostają te same od lat. No, a przy korycie ciągle te same ryje. Zagryzają się od lat i targają z koryta jeden drugiemu co się da wytargać ... 'Związki zawodowe deejayów' to kolejny chwyt służący do dominacji jednych nad drugimi. "Po co deejayom związki zawodowe" - skoro istniejące od lat organizacje nic im nie dały ?! 


 - NO NA PRZYKŁAD:

* Czy ktoś z nich zablokował zapisy w prawie autorskim walące w polskiego deejaya - albo dodał nowe - korzystne dla polskich deejayów - NIE !!

* Czy ktoś z nich zablokował bardzo niekorzystne dla polskich deejayów ZPAV DJ Licencje - NIKT !!

* Czy ktoś z nich szkoli Policję aby nie prześladowała za bzdety polskie deejaystwo - NIE !!

* macie ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe ?

* macie zapewnione emerytury w wieku 67 lat ?

* macie / dostajecie (jak wielu deejayów na świecie - także i piszący te słowa) promocyjne płyty / darmowe nagrania, mp3 z firm płytowych lub promocyjnych z prawem do publicznych odtworzeń ?

* wreszcie czy pomaga wam ktoś jak wpadniecie w kłopoty życiowe czy finansowe / prawne ? Jest taki fundusz pomocowy ? Czy macie w takich sprawach jakichś "organizacyjnych" prawników do dyspozycji za darmo ?

Oczywiście jest masa działań pozornych - trwa to od lat - a polski deejay jak miał tak ma pod górkę ...

WIEM TO BARDZO DOBRZE - DLATEGO DAŁEM SOBIE SPOKÓJ Z JAKĄKOLWIEK "WSPÓŁPRACĄ" Z TYMI LUDŹMI - Z TYMI "GONZO-WODAMI" - BO TO STRATA CZASU ...

Odezwałem się teraz (ze swojej spokojnej deejay emeryturki :-))) tylko w sprawie powrotu zagrażających polskim deejayom tzw. 'WERYFIKACJI' - bo wiem z przeszłości ile szkody i krzywdy to wyrządziło !! 

Dlaczego się odezwałem ? 

A no właśnie dlatego, że oni - ci "gonzo-wodzowie" - zajmują się wzajemnym zagryzaniem o swoje interesiki, a nie o interesy deejayskie. "Gonzo-wodzów" interesuje jeno prywata, a nie polskie deejaystwo !!!!!!! Prawie wszystko co robią - robią dla przywilejów, za kasiorę, dla wpływów, władzy, tytułów, splendorów, itp. ...

AMEN 


- ZAWIADOMIŁEM WAS O ZAGROŻENIU. SPEŁNIŁEM SWÓJ DEEJAYSKI I OBYWATELSKI OBOWIĄZEK - A TERAZ RÓBCIE SOBIE Z TYM CO CHCECIE 
- - PÓKI CZAS, PÓKI CZAS !! 

- i UWAŻAJCIE NA TYCH SWOICH 
- - - - - "GONZO-WODZÓW" :-)))))P.S.  - - PRYWATA !!   PRYWATA !!   PRYWATA !!

Pomysłodawcy owych 'weryfikacji' udają, że chodzi tu o jakoweś dobro deejayów. NIC Z TEGO ! TO MAX ŚCIEMA I OSZUSTWO !! Chodzi w tym jedynie o ich egoistyczne dobro wiążące się z uniemożliwieniem pracy młodym deejayom na rzecz tych starych, nieporadnych i przegrywających z młodymi w zdrowej konkurencji rynkowej. Starzy deejaye / działacze pamiętają z okresu komunistycznego PRL jak im było dobrze i tęsknią do tego. No bo 'weryfikacje' to legendarne narzędzie prześladowcze z okresu PRL !


- Yahu Pawul [yahudeejay] 
www.djsportal.com - editor 
kontakt: yahu70@gmail.com 


 

aha !! - i jeszcze jedno !!!!

Nastała nowa moda w Polsce, a mianowicie tworzenie związków zawodowych dla deejayów. 


Naliczyłem już tego chyba z 5 w akcji :-))))  Oczywiście czegoś takiego nie ma nigdzie na świecie. To wariactwo to ZNOWU TYLKO I WYŁĄCZNIE specyfika polska gdzie kilku ludków z przerośniętym ego chce zapanować nad deejayami i sterować nimi ręcznie po swojemu = klepać kasę. 


Głównie idzie im o podziały (weryfikacje / certyfikaty, itp. badziew) oraz niszczenie niewygodnej konkurencji zagwarantowanej przez wolny rynek. Jak znam te ludki to owe związki posłużą im  do wspierania swoich i prześladowania wszystkich pozostałych ... 


W najczarniejszych scenariuszach można przewidzieć, że będzie się jednym deejayom pozwalać na pracę a innym nie ...


UWAŻAJCIE NA TE ZWIĄZKI ! ZANIM DACIE SIĘ W TO WCIĄGNĄĆ I ZAPŁACICIE JAKIEŚ SKŁADKI- PRZYGLĄDAJCIE SIĘ TYM LUDKOM CO POŻYTECZNEGO DLA DEEJAYÓW ROBIĄ, ITP. - PODKREŚLAM ROBIĄ, A NIE GADAJĄ O ROBIENIU ...


Bo w Polsce jakoś tak dziwacznie. Mamy najwięcej na świecie przeróżnych klubów deejaya, zrzeszeń, serwisów, związków, itp. formacji mających deejayom służyć i pomagać, a jednocześnie polscy deejaye nie liczą się na świecie i są na maxa prześladowani we własnej ojczyźnie za byle co !!

POLECAMY TAKŻE ZAPOZNANIE SIĘ Z HISTORIĄ POLSKICH DYSKOTEK I DEEJAYÓW SPISYWANĄ OD LAT DOŚĆ OBSZERNIE - TU: 

i FRAGMENTARYCZNIE TU: 

Weryfikacje deejayów w PRL czyli max zwyrodniała zdrada podstawowych idei dyskotekowych i deejayskichtu widoczne na filmie dokumentalnym:
weryfikacje deejayów z lat '70 - reżim-komuna-prl:
https://www.youtube.com/watch?v=NM9jPicX6xY


PRAWA AUTORSKIE / COPYRIGHT

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz