MÓJ APEL w sprawie "weryfikacji" i "DJ certyfikat" - do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

26 listopad 2012


YAHU PAWUL
redaktor naczelny


POB - 2
41-709 Ruda Śląska
  

Szanowni :-)))

Dotarły do mnie niepokojące bardzo wieści, że niektórzy "wodzowie" polskich deejayów dyskotekowych złożyli u was pismo / projekt "reanimacji" PRL-owskiego trupa pod nazwą "WERYFIKACJE DLA PRZEZENTERÓW DYSKOTEKOWYCH, ITP."

_______________________________________


dialog, kłótnia dwóch takich niby ważniaków co to planują zdradę !!

„Zaproponowaliśmy w MKiDN powołanie komisji, która przeprowadzałaby DOBROWOLNE egzaminy dla DJ-ów (temat bardziej złożony bo dotyczy również programu kursów DJskich), ale to wszystko wymaga czasu i procedur, obiegu dokumentów itp. bo to nie jest na pstryknięcie palcami, jednej wizycie w MKiDN o czym też się przekonasz.”

„To ja Ci mówiłem w Dziwnowie że zostały złożone pisma w sprawie egzaminów. Pierwsze pismo w tej sprawie zostało złożone do MKiDN w marcu 2011 roku następne na jesieni ( tu dostaliśmy odpowiedź że prace na nowelizacją Ustawy rozpoczną się w 2012 roku i żeby i jeszcze na wiosnę 2012 przypomnieć więc następne pismo z prośbą o wyznaczenia terminu spotkania wysłaliśmy w kwietniu tego roku. My poznaliśmy w ostatni dzień lipca 2012 - to są fakty więc jak możesz tak rzewnie kłamać publicznie i jeszcze mnie oskarżać o kradzież pomysłu?? O tym pomyśle juz dawno pisałem na forach , przeczytać mógł każdy !!!!„


_______________________________________


Znaczącym faktem jest, że osoby te ponad wszelką wątpliwość nie są reprezentantami wszystkich, a jedynie małej części polskich deejayów ! 

NIKT I NIGDY NIE PRZEPROWADZIŁ GŁOSOWANIA POŚRÓD POLSKICH DEEJAYÓW - KTO ZA, A KTO PRZECIW W/W "REANIMACJI - WERYFIKACJI" !

Wygląda na to, że jeden lub kilku karierowiczów z przerośniętym ego zaplanowali skrytobójczy cios w plecy polskiego deejayastwa.

Poczytajcie: BLOG, KTÓRY POWSTAŁ W REAKCJI I PO TO ABY OSTRZEC PRZED "WERYFIKACJAMI" DEEJAYÓW W POLSCE - PLANOWANYMI PRZEZ NIEKTÓRYCH "GONZO-WODZÓW" POLSKIEGO DEEJAYSTWA !!!

Blog odnosi się do historii naszych deejayów sprzed 40-30 lat i objaśnia ile krzywdy i ile złego wyrządziły niegdyś takie "weryfikacje" - zadane nam przez kilku podobnych karierowiczów z przerośniętym ego tyle, że z epoki komuszego PRL.P.S.  - - PRYWATA !!   PRYWATA !!   PRYWATA !!

Pomysłodawcy owych 'weryfikacji' udają, że chodzi tu o jakoweś dobro deejayów. NIC Z TEGO ! TO MAX ŚCIEMA I OSZUSTWO !! Chodzi w tym jedynie o ich egoistyczne dobro wiążące się z uniemożliwieniem pracy młodym deejayom na rzecz tych starych, nieporadnych i przegrywających z młodymi w zdrowej konkurencji rynkowej. Starzy deejaye / działacze pamiętają z okresu komunistycznego PRL jak im było dobrze i tęsknią do tego. No bo 'weryfikacje' to legendarne narzędzie prześladowcze z okresu PRL !


-------------------------------------------------------

JA, YAHU PAWUL (yahudeejay) - 

* PIONIER DYSKOTEKOWY I DEEJAY NA EMERYTURZE 
(deejay od 1970 - 2012)

* JEDYNY POLSKI CZŁONEK 'DJ HALL OF FAME - USA' 
(PANTEON ZASŁUŻONYCH DEEJAYÓW ŚWIATA)

* HISTORYK I BADACZ ŚWIATOWEJ ORAZ POLSKIEJ HISTORII DYSKOTEK I DEEJAYÓW

* AUTOR STRONY NR 1 NA ŚWIECIE O HISTORII DYSKOTEK I DEEJAYÓW: www.djsportal.com  
oraz bloga: http://dyskoteki-deejaye-prl.blogspot.com 

APELUJĘ DO MINISTERSTWA ABY ZIGNOROWAŁO CIĄGOTY PARU OSÓB DO NAWROTU BARDZO ZŁEJ I SZKODLIWEJ IDEII RODEM Z KOMUSZEGO PRL, A MIANOWICIE DO WERYFIKOWANIA DEEJAYÓW DYSKOTEKOWYCH W POLSCE. 

Nie dajcie wkręcić poważnej instytucji państwowej jaką jest Ministerstwo w widzimisię tego czy innego osobnika z przerośniętym ego - w prywatę i spory polskiego środowiska deejayskiego, od zawsze mocno skłóconego oraz podzielonego z powodu chorych ambicji tego i owego "gonzo-dowódcy".


Poza tym "weryfikacje deejayów" to zmora i maszkaron z komuszego PRL. Poza durnymi komuchami nikt, nigdy i nigdzie na wielkim świecie nie weryfikował deejayów - tak samo jak nie weryfikował (bo to totalny idiotyzm i absurd) aktorów, piosenkarzy, muzyków, pisarzy, malarzy, polityków, itp. W takich razach to publika wybiera kogo chce oglądać, słuchać czy popierać. 


NIE MOŻE TEGO ROBIĆ JAKAŚ KOMISJA (Boże daruj) WERYFIKANTÓW !!


A poza tym jakby to się miało do wolnej od takich akurat idiotyzmów Unii Europejskiej i jej praw oraz przepisów ?! W UE nigdy nie było i nie ma czegoś takiego ...


komuchy już weryfikowały, poniewierając ludzi / gwiazdy


Weryfikacje deejayów w PRL czyli max zwyrodniała zdrada podstawowych idei dyskotekowych i deejayskichtu widoczne na filmie dokumentalnym:
weryfikacje deejayów z lat '70 - reżim-komuna-prl:
https://www.youtube.com/watch?v=NM9jPicX6xY


PRAWA AUTORSKIE / COPYRIGHT

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz