wstyd i obciach polskiego deejaystwa !!
http://www.dmcdjonline.com/

ŚWIATOWY I WIELCE RENOMOWANY KONKURS SERWISU I ORGANIZACJI DEEJAYSKIEJ O ZASIĘGU ŚWIATOWYM. KIEDYŚ 'DMC' BYŁO TEŻ W POLSCE ALE TUTESI CWANIACZKOWIE CHCIELI 'DMC' OSZWABIĆ - NO I W REZULTACIE ZOSTALI WYKLUCZENI !!

TO MAX OBCIACH ZWAŻYWSZY JACY W POLSCE "WYBITNI" DJ-FACHOWCY CO TO WERYFIKACJAMI CHCĄ WYKOPAĆ Z ZAWODU SETKI KOLEGÓW PO FACHU - NAZYWAJĄC ICH PIRATAMI, AMATORAMI, ITP.

DORADZAM POLAKOM WYKAZAĆ SIĘ NA TLE ŚWIATA. DOPIERO TAKIEGO DEEJAYA MOŻNA STAWIAĆ PONAD INNYMI W TYM NIESZCZĘSNYM KRAJU RZĄDZONYM PRZEZ KACZEGO-DYKTATORA I JEGO LIŻYSZPARY, A CO JAK WIDAĆ UDZIELA SIĘ NIEKTÓRYM CWANIACZKOWATYM KREATUROM POŚRÓD NAS CO TO CHCĄ NAS PODZIELIĆ I ZWERYFIKOWAĆ TAK SAMO JAK TO JUŻ KIEDYŚ ROBIŁY KOMUCHY A O CZYM MOŻNA SZEROKO POCZYTAĆ TU: http://dyskoteki-deejaye-prl.blogspot.com/DMC - szacowna brytyjska organizacja deejayska była przez chwilkę w Polsce. Raz reprezentował to niejaki Duma i jego 'DeejayMixClub', a potem był to niejaki Gryglewicz i jego 'DJ Promotion'.

Nie potrafili (żaden z nich) utrzymać tej organizacji, współpracy z nią w Polsce na stałe i lepiej nie dochodzić do tego dlaczego bo to raczej nie jest powód do chwały dla polskiego deejaystwa ! To, że w Polsce nie ma DMC (a jest wszędzie na świecie) to bardzo znaczący fakt i jest to ewidentna strata, wstyd !!

Polscy deejaye nigdy nie odnosili sukcesów światowych. Szczególnie w bardzo prestiżowych konkursach DMC Polacy właściwie nigdy się nie liczyli. W tym roku jakiś Polak jest na dalszej pozycji, ale to raczej przypadek niźli coś regularnego i stałego: http://www.dmcdjonline.com/results/online-dj-championship/2/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz