DJ-Forum.pl - - wątpliwej rzetelności badziew stosujący komuna-reżim-PRL cenzurę - zniekształcający prawdę !!Popatrzcie jak zawistne polskie dj-gnojki i niedorozwoje umysłowe - zarządzające treścią tego niby "forum" - kasują wiadomości zamieszczane przez YAHUDEEJAY. 

Kasowane są wiadomości o jedynych i najlepszych oraz zawierających gigantyczną wiedzę książkach o historii polskich i zagranicznych dj i dyskotek - podczas gdy polska branża dj jest w tym akurat temacie max cofnięta, głąb-niedouczona - total zacofana w porównaniu ze światem gdzie takich książek jest kilkadziesiąt !!

Nie mają pojęcia o historii światowej ba nawet o swojej, żyją w ciemnogrodzie deejayskim, a paru debili z tego forum cenzuruje (jak w komuna-reżim-PRL) wiadomości !!

Tragiczne losy polskich deejayów są powszechnie znane od lat. To środowisko to - ZAGRYZIAKOWIE !! - którzy niszczą co tylko się da. Nie było i nie ma sukcesów polskich deejayów ani tu, ani na świecie !

Przykro na to patrzeć zważywszy, że pamiętam jak wspaniale było na początku i jakie to budziło wtedy nadzieje. Dzisiaj mamy polskie dj-szambo z paroma szambiarzami na czele i tyle ...

Co mogę polecić polskim deejayom to omijajcie takie 'komuna-forum' gdzie jeno skrzywione i wypaczone patologia bzdety oraz omijajcie te wszelakie firmeki, stowarzyszenia nastawione jeno na łupanie waszej kasiory i niszczenie was za nią !!!... kliknij w foto aby powiększyć ...

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz